A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Adrialand

Přidat recenzi

Brněnská cestovní kancelář Adrialand s.r.o. se specializuje na organizaci a prodej zájezdů do turisticky oblíbených destinací, mezi které nepochybně patří Chovatsko, Černá Hora a Itálie. Zájezd si podle svých přání a požadavků vybereme z kategorií pobytový zájezd nebo zájezd s programem a v nabídce nechybí ani zájezdy pro školní či jiné kolektivy. Pobytový zájezd můžeme strávit ve zmíněných zemích na nejkrásnějších plážích a nabízeny nám jsou široké možnosti ubytování od stanu po luxusní hotely. Pokud toužíme po dovolené s programem, CK Adrialand pořádá ezoterické programy nebo tábory pro děti. K naší spokojenosti při výběru destinace a vhodného zájezdu určitě přispěje i tým zkušených pracovníků.

Kontakty

Údolní 11
602 00 Brno

Tel: 542 321 322
Email: info@adrialand.com
Web: http://www.adrialand.com/

HODNOCENÍ Adrialand

(2.1)
2
2.1
5
7
Přidat recenzi

Recenze

Penzion Belveder - Pag  
27.09.2013 16:07:30 | Monika1405
 

Celkový dojem, přístup personálu
Nedá mi to a musím reagovat na předchozí recenzi na penzion Belveder. Na tom, že jsou v Chorvatsku u penziony u cesty či silnice, není opravdu nic neobvyklého, proto nechápu Vaše překvapení. O tom, že by měl být tobogán součástí penzionu nikde není ani zmínka, pouze to, že je v místě, což odpovídá popisu. Jídlo nám chutnalo, bylo vždy čerstvé a porce dostatečné. Jestli se týdenní jídelníček opakuje či ne nebylo pro nás nijak zvlášť důležité. Měli jsme zaplacený týdenní pobyt a tam se žádné jídlo neopakovalo. Ano, vždy se najde někdo komu někde nechutná, zajímavé ovšem je, že ti, co byli nejvíce nespokojení měli jako první prázdné talíře. Ubytování bylo hezké a čisté. Velikost pokojů je tak akorát, stejně jsme trávili většinu času u moře a v pokoji jsme jen přespávali. Pláž je opravdu přímo u penzionu, moře je krásně čisté. Okolí je také bez připomínek, obchody i centrum jsou blízko, jen pár minut chůze.

Splnila CK vše, co slíbila?
Ano, dovolená splnila naše očekávání, vše, co bylo slíbeno, odpovídalo realitě. Myslím, že většina lidí má poněkud přehnané očekávání. Tento zájezd byl za velmi výhodnou cenu a to včetně plné penze. Očekávat za pár tisíc místní speciality a jídla o několika chodech je přece jen trochu naivní.

mufi76
pension Belveder (Chorvatsko)  
18.08.2013 21:02:28 | mufi76
 

Celkový dojem, přístup personálu
Celkový dojem CK Adrialand? Příšerný!!! A již nikdy více !!! Delegátka Barbora? Nechápu, jak někdo takový může dělat tuto práci. Když jsme přijeli do Brna, kde na nás čekala, tak už v tuto chvíli nastaly problémy. Když se kdokoli z cestujících na něco zeptal, odpovídala slovy, to já nevím. Cestou autobusem se vůbec nezajímala, zda jsou přítomni všichni cestující s tím, že to mají na starost řidiči. Po příjezdu do pensionu jsme byli v šoku. Pension je u silnice, která na fotografiích CK není ani vidět. A tobogán s bazénem? T Oen je na druhém konci města. Když jsme se ptali, kde je bazén, odpověděla nám delegátka, že neví, kde jsme přišli k tomu, že tam nějaký bazén je. Ale na fotkách jej měli zveřejněný!!! Další katastrofou je jídlo. To se dováží do Chorvatska z Brna. Jídelníček visí na nástěnce a nemění se. Jede se tedy pořád dokola. Delegátka vám vydá jídlo a když se najíte, musíte roztřídit talíře, příbory, zbytky seškrábnout do kyblíku a umýt si po sobě skleničky. Nezaplatila jsem si dovolenou, abych pak dělala brigádu v kuchyni. Delegátka to omlouvá se slovy, že mají nedostatek personálu. Takhle to nevypadalo ani když jsem jezdívala v létě na tábory. Jídla nebyla špatná, ale kuře na paprice si opravdu představuji jinak (viz. foto) a guláš s chlebem, na který jsme se všichni těšili? To byla omáčka s příchutí leča, ovšem bez vajíček. Budapešťská pomazánka s kousky šunky? To jsem taky ještě neviděla.Objevila jsem jídelníček, který měli hosté v r. 2012 a je zcela stejný ?!?!? Stravuji se v závodce, takže jsem na blafy zvyklá, ale některá jídla zde byla opravdu nestravitelná :-( V jídelně byl špinavý koš na odpadky, který za celý týden nikdo neumyl. Ve várnici na šťávu plavala na povrchu plíseň !!! Stoly jsme si hned první den umyli sami. Ještě nám bylo řečeno, že kdo bude mít zájem, může si dát brigádu a umýt nádobí.Jediné co bylo nad očekávání (po příjezdovém šoku) byly pokoje.Ale nám na pokoji netekla studená voda, což jsem nahlásila, ale do konce pobytu to nikdo nevyřešil. Takže jsme se sprchovali venku. V den odjezdu delegátka opět nezklamala. Do poslední chvíle jsme nevěděli, zda pro nás autobus přijede k pensionu, a nebo zda budeme muset jít k němu na odpočívadlo. Nakonec nám delegátka oznámila, že jí už to nezajímá a ať už si děláme co chceme. Pak se oplachovala studenou vodou s tím, že toho má plný zuby, že je tam hromada lidí a všichni se jí na něco ptají. Ale když si to neumí zorganizovat, nechápu co tam takový člověk dělá !!!! Cestování také katastrofa.Nepohodlný autobus, nedají se zklopit sedačky, protože ten za vámi by se udusil. Takže s CK ADRIALAND už NIKDY !!!

Splnila CK vše, co slíbila?
CK vůbec nesplnila to, co slíbila.

Stany děsné - dovča super!!!  
06.10.2011 14:00:57 | Klarica
Datum pobytu: Září 2010
 

Celkový dojem, přístup personálu
Levná a spokojená dovolená v přírodě! Chtěli bychom do kempu Mia znovu!

Splnila CK vše, co slíbila?
ano , koupili jsme přes cestovní agenturu O.K.HOLIDAYS - dobře nám poradili, vysvětlili - spokojenost

NIDKY VIAC a NEODPORÚČAM NIKOMU  
01.10.2011 12:16:27 | Suchankova
Datum pobytu: Říjen 2011
 

Celkový dojem, přístup personálu
Správanie kuchára - jeho prozákaznícka orientácia sa prejavila už pri príchode, keď jeho prvá veta bola :"to načo ste už prišli" , následne nemal problém sa pred nami hádať s delegátkou, čo vyvolávalo značne nepríjemnú atmosféru. Vždy sa hral na najmúdrejšieho, na klientov neprimerane zvyšoval hlas a staral sa delegátke do roboty. Keby sa staral radšej o kuchyňu, mohlo to dopadnúť inak. Zároveň je potrebné poznamenať, že kuchár náš išiel presviedčať, že výlety, ktoré CK ponúka stoja určitú cenu XY, ktorá bola približne dvojnásobná v porovnaní s tým, čo nám bolo zaslané z CK medzi informáciami pred odchodom. Nakoniec delegátka problém vyriešila, cena nebola dvojnásobná, musím však povedať, že nebola ani katalógová, čo beriem ako veľmi hrubú chybu zo strany CK a nejdem špekulovať nad tým, v prospech koho tie peniaze išli... Delegátka bola veľmi priateľská, očakávali sme však pri výletoch aj podrobnejší výklad, ktorý sa neuskutočnil. SILNÝ NEZÁUJEM CK O RIEŠENIE PROBLÉMOV.

Splnila CK vše, co slíbila?
Celkovo hodnotím tento pobyt s CK ADRIALAND ako VEĽKÝ OMYL a HLAVNÝ PROBLÉM = KUCHÁRA sme riešili tak, že napriek pobytu s PLNOU PENZIOU sme sa STRAVOVALI MIMO PENZION v reštauráciách a platili tak vlastne to isté dvakrát. Tento pobyt a cesta späť (keď sa nám autobus pokazil dve hodiny po ochode z Pagu a následné čakanie do rána na náhradný autobus na chorvátskej benzínke, kde sme čakali bez záujmu CK a akejkoľvek kompenzácie) NÁS UTVRDIL V TOM, ŽE s touto CK ADRIALAND už v živote nikde nepocestujeme.

Belveder, Pag -nikdy viac  
05.09.2011 13:48:52 | shureido
Datum pobytu: Září 2011
 

Celkový dojem, přístup personálu
Celkový dojem je zlý. S CK Adrialand neodporúčam ani nepriateľom. Doprava mizerná, staré autobusy, ktoré sa stále kazili. Cesta z Pagu na SR trvala 20 hodín kvôli poruche starého autobusu !

Splnila CK vše, co slíbila?
Nie CK zavádza klientov, vôbec sa o nich nestará a nemá záujem o riešenie reklamácii.